Görünüm
Filtrele
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Alfa Beta Ürünleri

Alfa Beta Iconas Line web sayfasında ürün satışı yapılan bir markadır. Bu markaya ait olan ürünler abiyelerden oluşur. Farklı tasarımlara sahip olan ve farklı kumaşlar kullanılarak hazırlanan Alfa Beta abiyeleri online bir şekilde marka sayfasından alınabilmektedir. Alfa Beta markasına ait olan abiyeler genel olarak canlı renklere sahip ürünlerdir. Abiyelerin canlı renklere sahip olması yanı sıra tasarımlarında kullanılan tül, işleme, pul ve üç boyutlu çiçek detayları abiyelerin gösterişli olmasını sağlar. Ayrıca abiye türlerinde tercih edilen yaka çeşitleri dikkatlerin elbise üzerine çekilmesine yardımcı olur. Alfa Beta abiyelerinde m yaka, kayık yaka, v yaka, degaje yaka, öpücük yaka ve stefani yaka tercih edilmiştir.

Abiye modellerinde yırtmaç tercihi önden, yandan ve derin yırtmaç şeklinde tercih edilmiştir. Markaya ait abiye modellerinin görselleri kategoride paylaşılmıştır. Bu sayede abiye türünün yırtmaç ve yaka tipi resimden net bir şekilde görülebilir. Bu sayede nişan törenleri, mezuniyetler, kına geceleri ve özel davetler için abiye arayanlar yaka veya yırtmaç tipine göre seçim yapabilirler.

Alfa Beta abiyelerinde yaka ve yırtmaç dışında renklerde dikkat çekmektedir. Genellikle abiye modellerinde canlı renkler tercih edilmiştir. Markaya ait abiyelerde karşılaşılan renkler arasında şunlar vardır; kırmızı, sarı, mürdüm, fuşya, lacivert, gri, saks, mint, bakır, mor ve bordo renkler vardır. Ayrıca tercih edilen abiye çeşidine göre stokta olan renkler sayfada görülerek seçim yapılabilmektedir.

Alfa Beta Ürün Çeşitleri

Alfa Beta markasına ait abiyeler tercih edilen kumaş türüne, yaka türüne, elbise boyuna ve tasarım özelliklerine bağlı olarak farklı çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlerin tamamına Alfa Beta marka kategorisinden ulaşılabilir.

Markaya ait olan ve özel günlerde kullanım için ideal olan abiye çeşitleri şunlardır;

  • İnce askılı işlemeli abiyeler
  • Tek kollu midi boy abiyeler
  • Kat kat dantelli mini abiyeler
  • Degaje yaka saten abiyeler
  • Derin v yakalı çift yırtmaçlı abiyeler
  • Karpuz kollu üç boyut çiçekli abiyeler
  • Organize balon kollu abiye elbiseler

Abiye tercihiniz midi abiye ise markaya ait midi abiyeleri, v yaka ise v yakaya sahip abiye çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca marka bünyesinde olması kaydıyla istediğiniz renkteki abiyeyi sipariş edebilirsiniz.

Alfa Beta Ürün Fiyatları

Alfa Beta markasına ait abiyelerin fiyatları modele bağlı olarak değişiklik gösterir. Abiyelerin fiyatları ürünün alt bölümünde yazdığı için inceleme yapılırken fiyat bilgisine erişilebilir. Marka kategorisini inceleyenler abiyelerin indirimli fiyatlarını görebilirler. Alfa Beta ürünlerindeki indirim oranları %20, %30 ve %50 indirim oranlarıdır. Abiyelerdeki fiyatlar ise indirimli olarak 626 Türk Lirası’ndan başlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.