Iconas Line Dünyasına Hoş Geldiniz!

25 Haziran 2020
Iconas Line Dünyasına Hoş Geldiniz!

Özel Günlere Pırıltılı Bir Yolculuk


Hazırlıkların çok öncelerden başladığı özel kutlamalar için odak nokta, elegan ve vücutla uyumlu özel bir abiye seçimidir. Şıklığın yarıştırıldığı bu özel gecelerde özgün olmak, estetik detaylarla göz kamaştırmak ise elbette her kadının arzusu. Kutlamaların parlayan yıldızı olmak için zorlu bir seçme sürecinin altından başarıyla kalkmak gerek. Vücudun yapısını doğru analiz ederek model seçmeye başlamak en doğru yol diyebiliriz. Eskiden moda dergilerini karıştırmakla başlayan bu seçim yolculuğu günümüzde elektronik ticaretin yaygınlaşmasıyla yönünü online alışveriş mağazalarına çevirmiştir. Kolayca karşılaştırmalar yapmayı mümkün kılan online abiye mağazaları, ihtiyacınıza yönelik özellikleri kolayca filtrelemeyi sağlar. Kullanıcı bu sayede kısa/uzun abiye, büyük beden, organizasyon çeşidi gibi kıstasları kolayca seçebilmektedir. Butik abiye konseptini oluşturan IconasLine.com, yorucu olan abiye seçim sürecini hızlandırarak fazla efor sarf etmenizi önler. Renk, çeşit, kumaş, tasarım, biçim, tema gibi konulardaki geniş ürün yelpazesiyle aklınızdaki modele artık çok yakınsınız. 

Abiye seçimi konusunda kafanızı karıştırmadan sizi en doğru çözüme ulaştıracak olan modeller Iconas Line koleksiyonlarında yerini alıyor. Sezonun trendlerini ve renklerini sizin için takip eden Iconas Line, ihtiyaçlarınıza, imajınıza ve vücut ölçülerinize en uygun elbiseleri sizlerin beğenisine sunuyor. Siz de doğru ve şık bir abiye seçerken Icones Line imzalı Haute Cuture koleksiyonlarından yardım alabilirsiniz. Bu koleksiyonlarda neler var? Gelin beraber inceleyelim.

Farklı Zevklere Hitap Eden Abiye Çeşitliliği

Abiye seçiminde, mekânı, beğenileri ve kutlamanın konseptini aynı potada değerlendirmelisiniz. Ortamın sadeliğine ya da şaşaalı görünümüne uygun bir abiyeyle hareket etmek sizi yanlış kombin yapma riskinden koruyacaktır. Şatafatlı bir davet, ışıltılı detayları ve süsleri kaldırabilirken, sade bir organizasyon için yalın bir görünüm oluşturacak kombinler tercih etmenizde yarar var. Iconas Line abiye kategorisinde, sizi doğru kombinlere götürecek nişan, söz, nikah, after parti, sünnet, kına, mezuniyet ve nedime kıyafetlerini bulabilirsiniz. Geniş bir skalaya yayılan modeller arasında ihtiyaçlarınıza cevap veren bir abiye mutlaka mevcut.

Özgür Bir Hareket Alanı İçin: Kısa Abiye

İlkbahar/Yaz sezonunda gerçekleşen kutlamalarda, özgürce hareket etmenizi sağlayan Kısa Abiye Elbise Modelleri de Iconas Line koleksiyonunda sizleri bekliyor. Farklı yaka, etek ve kumaş tasarımlarıyla karşımıza çıkan bu modellerde midi ya da mini boya sahip abiyelerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Büyük Beden Şıklığı

Bedeni, vücut ölçüleri ya da yaşı kaç olursa olsun, bir kadının özel bir davette gözleri üzerine çevirmesi mümkün. Bunun için ihtiyaçları, kusurları, tenine yakışan rengi ve belki de kumaşı dahi doğru analiz etmesi gerek. Özellikleri belirledikten sonra Iconas Line’ın rengarenk büyük beden koleksiyonu en doğru seçime sizi götürecektir.

Günlük Giyime Özel Şık Seçenekler

Kadınlar gündelik giyimlerinde de şık olanın peşinden gider. Bulunduğu ortamda, zarafeti ve özgün çizgileri ile göz kamaştıran elbiseleri tercih etmeye çalışır. Bu noktada devreye giren Iconas Line, özgün stillere sahip enerjik ve şık elbiseler ile sizleri buluşturma konusunda önemli bir görevi devralıyor. Sezonun modasına uygun renkler, konforlu kumaşlar ve göz alıcı detaylarla harmanlanmış günlük şık kıyafetler, kategori altında listeleniyor.

Şık Bir Aksesuar ve Doğru Çanta İçin…

Özel bir davet için, elbise seçiminden sonra sıra çanta, ayakkabı ve takı seçimine gelecektir. Bu aksesuarların seçiminde temel prensip görünümde karmaşa yaratmamaktır. Kombininiz sade/şık ise abartılı bir takı ya da çanta sizi rüküşlüğe götürebilir. Bu konuda imdadınıza yetişen Iconas Line, aksesuar konusunda aradığınıza en yakın çözümleri sunarak sizi bu karmaşadan kurtarmayı amaçlıyor. Özel tasarımlı saç tokaları, saç aksesuarları, temalı partiler için şık maske seçenekleri ve duvak modelleri aksesuar başlığı altında sizleri bekliyor. Abiye kıyafetinizle uyumlu clutch ve portföy gibi özel tasarım çantalar da koleksiyonumuzda sergilenen aksesuarlardan. Kombininizi doğru bütünlemenizi sağlayan bu çantalarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. 

Şıklığa Atılan İmza: Iconas Line

“Butik Abiye” konseptini zarafet ve şıklıkla harmanlayan Iconas Line, nitelikli bir alışveriş deneyimini kullanıcılarla buluşturuyor. Site dostu tasarım ve ürün filtreleme gibi özellikler kategoriler arası kolayca gezinmenizi sağlıyor. Hızlı kargo, uygun taksit oranları ve online ödeme avantajları da sizin için sağlanan diğer kolaylıklar. Konforlu bir abiye alışverişi için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.