Abiye

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Abiye Modelleriyle Davetlerin Yıldızı Sizsiniz

Düğünler, nikahlar, nişanlar, hatta doğum günü ya da sünnet davetleri; yer alacağınız organizasyon hangi şartlara, konsepte veya mekana sahip olursa olsun kusursuz görünmek için en büyük ihtiyacınız doğru abiye modeli. Sizleri senenin en çok konuşulan ve en çok ilgi gören modelleriyle buluşturduğumuz abiye koleksiyonlarımız ise baş döndürücü bir stil ortaya koymanızda en büyük yardımcınız. Tasarımcılarımız sizin için zamanının ötesinde trendleri değerlendirmekle kalmıyor, üstün bir tasarım ve üretim kalitesi sunuyor. Siz de hayal ettiğiniz ve arzuladığınız stili en uygun fiyatların yanı sıra en güvenilir şekilde hemen almak için bizi takip edin. Göz dolduran şıklığınızla parlayarak tüm davetlerin yıldızı olun.

2022 Abiye Modelleri

Senenin önde gelen moda akımlarını değerlendirdiğimiz abiye koleksiyonlarımız, 2022’nin en çok sevilen ve gördüğü ilgiyi önümüzdeki senelerde de koruyacak olan pek çok tasarım fikrine alan açar. Abiye tercihleriyle sıra dışı görünmek isteyen herkes için son derece iddialı ve seçkin modeller sunduğumuz koleksiyonlar, renk yönünden de geniş bir yelpazeyle sizleri karşılar. Kumaşlara yakından bakıldığında satenin doğal ışıltısının öne çıkarıldığı sezon içerisinde, kırmızı gibi parlak renklerin yanı sıra pudra pembe gibi değişmeyen trendlerin de satenle buluşturulduğunu görebilirsiniz.  Füme ve vizon gibi çarpıcı tonlar da yine saten kumaşın lüks yapısı ile buluşturulan renkler arasında yer alır. Bu abiye renk seçeneklerinin tamamında satenin parıltısını destekleyen, göz kamaştırıcı boncuk işlemelerine yer verilebilir. Nasıl bir tarzla davetlerde boy göstermek istediğiniz karar vererek abiye modelinde parıltı derecesini ayarlayabilir, her durumda saten şıklığını keyifle taşıyabilirsiniz.

Abiye modellerde yalnızca saten kumaşa yer verilmekle sınırlı kalınmaz ve krep kumaş gibi daha tok duruşlu seçeneklere de yer verilir. Keskin hatları ve belirgin kalıplarıyla oldukça modern görünmenizi sağlayan bu abiye modellerinde ise beyazın en saf, en temiz tonlarına yer verilir. Böylece tek renkle ve klasik bir dokuyla da son derece ilerici ve yenilikçi bir duruş sergilemek mümkün hale gelir. Beyaz krep abiye modellerini yakından incelerken bel kısmında yer verilen büyük bir fiyonk da dikkatinizi çekebilir. Sezonun bu gibi farklılık yaratan tüm detayları için koleksiyonlarımıza göz atmanız yeterlidir.

Lüks ve seçkin bir görünüm için drapeli kumaşları, göz alıcı bir tarz için batik desenli şifonları, dikkatleri çekmek için pul işlemelerini tercih edebilirsiniz. Ceket ilaveli iki parça abiye modellerinden üst kısmı büstiyer şeklinde olan yaratıcı elbise fikirlerine kadar hiçbir yerde görmediğiniz pek çok modeli bizimle keşfedebilirsiniz. Bu sırada mor gibi zenginliği çağrıştıran, kırmızı gibi tutkunun ve aşkın temsilcisi haline gelen, beyaz gibi saf ve aynı zamanda modern mesajlar taşıyan renkleri de birlikte inceleyebilirsiniz. Kararınızı verirken kendi konfor anlayışınıza göre ilerlemeniz mümkün. Ancak tüm tasarımlarımızda güvenilir kesim ve kalıp kalitesine büyük bir özen gösterildiği için favori renkleriniz ya da estetik tarzınız üzerinden de kolayca doğru kararı verebilirsiniz.

En Şık Gece Abiye Elbise Fiyatları

Katılacağınız davetlerde sevdiklerinizle birlikte eğlenirken şıklığınızla ve tarzınızla beğeni toplamanız da son derece önemlidir. Bu gibi unutulmaz ve tekrarı yaşanmayacak olan kutlamalarda içinde rahat hissedeceğiniz, güvenle taşıyacağınız, sizden izler taşıyan ve aynı zamanda modaya uygun parçalar tercih etmeniz gerekir. Tüm bu kriterleri aynı anda karşılayan abiye modelini bulmak başlangıçta kulağa zor ya da karmaşık bir süreç gibi gelebilir. Oysaki her zevke ve her kitleye son moda tasarımlarıyla çözüm sunan tasarımcılarımız, aradığınız abiye modelini bulmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Bunun yanında sunduğumuz indirimler ve cazip fiyatlar da arzu ettiğiniz abiye modeline kavuşmanızı destekler. Siz sadece davetli olduğunuz organizasyonda nasıl görünmek istediğinize karar verir, bütçeniz gibi zevkinize de uygun abiye modellerini aynı anda bulabilirsiniz.

Her Mevsime Uygun Abiye Modelleri

Her açıdan ideal abiye modelini seçmiş olmak, çok yönlü düşünmeyi ve incelikle karar vermeyi gerektirir. Davetin nasıl bir alanda ve hangi hava şartlarında yapılacağını düşünmek, alacağınız abiye modeline karar vermenizi bir hayli kolaylaştırabilir. Modellerde uzun veya kısa kol gibi klasik ayırt edici unsurların yanı sıra yırtmaçların veya yaka kesiminin derinliği ya da kumaş katlarının yoğunluğu gibi pek çok özelliğe dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Her mevsim keyifle ve kolaylıkla taşıyabileceğiniz abiye tasarımlarımız, çok yönlü kullanıma açık olmalarıyla öne çıkar. Arzu ettiğiniz modelin mevsim için fazla derin bir dekolteye sahip olduğunu düşünüyorsanız diğer modellere geçmekte acele etmeyin, çünkü sadece bir ceket ya da kürkle anında mevsim şartlarına hazır olabilirsiniz.

Abiye modellerimiz üstün kalitesi sayesinde her zaman kendinizi maksimum şıklıkta ve aynı zamanda maksimum konforda hissetmenizi sağlar. Sıcak havalarda tercih ettiğiniz uzun etekler, derin yırtmaç kesimi sayesinde bir anda çok daha rahat hale gelebilir. Midi boy abiye elbiseler ise bahar havasına enerjik bir şekilde eşlik etmenizi sağlayabilir. Modelleri incelerken zevkinizi merkeze alarak seçiminizi yapabilir, abiye modellerini istediğiniz şekilde yorumlayarak kombinleyebilirsiniz.

Askılı modellerden bel veya göğüs dekolteli modellere kadar yaz havasına uyumlu pek çok modeli sayfalarımızda keşfedebilir, aynı anda uzun etekler ve uzun kol kesimine rağmen son derece iddialı görünmeyi başaran tasarımları da inceleyebilirsiniz. Bu çeşitlilik içerisinde karar vermek için sezgilerinize kulak verebilir, arzu ettiğiniz görünüme seçkin abiye tasarımlarımızla kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.