Görünüm
Filtrele
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Seref Vural Ürünleri

Türkiye'de abiye kıyafet denilince akla gelen isimlerden olan modacı Şeref Vural ürünleri çok beğenilmektedir. Çıraklık döneminden ustalık dönemine kadar ünlü modacıların yanında yetişen Şeref Vural kendi tasarımlarını kendi ismi ile çıkartmaktadır. Tasarımları beğenilen modacının ürünleri anlaşmalı olduğu firmanın internet sitesinde ayrı bir kategoride sergilenmekte ve satmaktadır.

Seref Vural Ürünleri

Zerafet ve şıklığı bir arada yansıtan abiye ürünleri tüm özel davetlerde giyebilirsiniz. Uzun, tek renkli iddialı dekolteler modacının tüm ürünlerinde farkını ortaya koyarken firma sitesinde ürünlere uygun fiyatla sahip olmak mümkün.

Seref Vural Ürün Çeşitleri

Abiye gurubu içerisinde yer alan kalite ve güveni bir arada yansıtan modacının eserleri arasında

- Nişan elbise çeşitleri

- Mezuniyet elbise çeşitleri

- Söz elbise çeşitleri

- Nikah elbise çeşitleri

- Straplez elbise çeşitleri

- Gece elbise çeşitleri yer alır.

Modacı Şeref Vural tarafından özenle hazırlanan ve her daim trend olan modellerin yer aldığı kıyafetlere siteden ulaşmak mümkün. Farklı tasarım, farklı renkler modacının kıyafetlerinde kendini göstermektedir.

Kıyafetlerde ortak detaylar şifon kumaş kullanması, derin dekolteli sırt, göğüs ve bacak yırtmaçlar olup giyimine önem veren iddialı bayanlara hitap eden modacının tüm ürünlerinde bu detaylar göze çarpmaktadır.

Seref Vural Ürün Fiyatları

Modacının imzasını taşıyan her abiye kıyafet sizi davetlerin ilgi odağı yapacaktır. Beyaz ve siyah renkler dışında sıcak renk, pastel renk, soğuk renkler gibi farklı renk kartelası kullanan modacının tüm ürünlerinde şifon özellikle kullanılmaktadır.

Modacının ürünlerinden satın almak için ilgili firmanın internet sitesini inceleyebilirsiniz. Her ürünün detayları (beden, boy gibi) ürün görsellerinde yer alırken aynı zamanda modacının tasarladığı ürünün fiyatı da sitede yer almaktadır. Bir Şeref Vural imzalı kıyafetiniz olsun diyorsanız ve özel davetlerde ilginin üzerinde olmasını istiyorsanız fiyatı ne olursa olsun site için özellikle hazırlanan tasarımı kaçırmamanız önerilir.

Kaliteden ve güvenden ödün vermeyen modacının ürünleri yine kalite ve güveni tüketiciyle buluşturmayı misyon ve vizyon edinen firma tarafından tüketiciye sunulurken, hayatın her alanında kalite ve farklılığa önem verenlerin tercihi site olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.