Sipariş ve Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Koşulları Nelerdir?

iconasline.com’dan verdiğiniz siparişler 1-3 işgünü içinde  kargoya verilir

Kargoya teslim edilen gönderilerin  1 ile 3 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

iconasline.com  üzerinden satılan ürünler  mağaza stokları ile sınırlıdır,bu sebeple enderde olsa mağazadan yapılan direkt satışlar ve online satışların çakışması nedeniyle stoklar tükenebilmektedir.Böyle durumlarda müşteri aranıp sipariş ettiği ürünle ilgili maksimum 4 işgünü temin süresi talep edilir.Müşterinin bu süreyi kabul etmemesi veya aksi bir durumda ödemiş olduğu ücret derhal iade edilir.

Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Tutarı ₺500' yi geçen siparişler ücretsiz kargolanır, bu tutarın altında kalan siparişler Türkiye'nin her yerine ₺50 kargo ücreti karşılığında gönderilir. Almış olduğunuz ürünü 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade kargo ücretleri iade sırasında ödeme miktarından düşülür.

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

 Iconasline.com’dan satın almış olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine adresinize teslim edilir.
Türkiye'nin dışındaki ülkelere teslimat yapıyor musunuz?

 Web sitemizden yurtdışından da sipariş verebilirsiniz. Yurtdışından verilen siparişlerde kargo ücreti ve oluşabilecek tüm gümrük masrafları sipariş veren müşterimize aittir. Detaylı bilgi için +90 546 4245391 nolu whatsapp destek alabilirsiniz.

Kargo firması bana ulaşamazsa ne olur?

Kargo firması sizin verdiğiniz adreste sizi bulamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alışverişim hangi kargo şirketi ile gönderilir?

iconasline.com’dan yapılan alışverişlerin gönderim işlemleri MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından sağlanmaktadır. 

Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

Kargo tarafından Iconasline.com’a, ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve"ürün bedel iadesi"gerçekleştirilecektir.

Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?

Kontrolleriniz sonrasında size eksik bir ürün ulaştı ise; hafta içi çalışma saatleri içinde siparis@iconasline.com e-posta veya   +905464245391 whatsup hattımıza bilgi veriniz.Gerekli incelemeler tarafımızdan hızlıca yapılarak ve eksik ürün tarafınıza gönderilecektir.

Teslimat sırasında ürünüm hasarlı çıktı, ne yapmalıyım?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından iconasline.com’ a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.