Taşlı Parıltılı Abiye

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Taşlı Parıltılı Abiyeler

Toplam 62 ürün bulunmaktadır.

Taşların büyüleyiciliğinden ve eşsiz göz alıcılığından ilham alınarak tasarlanan abiye elbise modelleriyle katıldığınız her davete damga vuracağınıza şüphe yok. Geleneksel bir işleme tarzı olmakla birlikte koleksiyonlarımızda oldukça modern, hatta çağının ötesinde tasarımlarla karşımıza çıkan taşlar, parıltılar içerisinde son derece romantik görünmenize yardımcı oluyor. Bu etkileyici taşlı parıltılı abiye modelleriyle davetin en çok konuşulanı olmak için siz de hemen koleksiyonlarımızı inceleyebilirsiniz. Düğünlerden kınalara kadar akla gelebilecek her organizasyonda taşlı parıltılı abiye tasarımlarıyla tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Taşlı Abiye Fiyatları

Taşların süslediği abiye elbise modelleri bilindiği gibi lüksü ve şatafatı anımsatan bir görüntüyle öne çıkıyor. Bu nedenle havalı ve zengin bir stille boy göstermek için taşlı abiyeleri tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu yoğun talep ve bitmeyen ilgiye yanıt olarak en sıra dışı işleme fikirleriyle karşınıza çıkan tasarımcılarımız ise derin V yaka kesimli modellerden vücudu saran balık abiyelere kadar pek çok tarzda taşlara sıkça yer veriyor. Sonuç olarak bu çeşitlilik içerisinde farklı tasarımlar gibi farklı taşlı parıltılı abiye fiyatlarıyla karşılaşmak da mümkün olabiliyor.

İthal taşlar gibi kaliteyi en üst seviyeye çıkaran işleme detaylarına sahip lüks modellere omuzları tüylü ve oldukça dikkat çekici süslemelere sahip modeller eşlik ediyor. Her özellik farklı bir fiyatlandırma anlamına gelirken taşlı parıltılı abiye modellerinde hem aradığınız özgün fikirleri hem ilgi çekici tarzları hem yoğun çeşitliliği hem de en önemlisi en uygun fiyatları bulmak koleksiyonlarımızla mümkün oluyor.

Taşlı Abiye Modelleri 2022

Taşların süslediği elbiselere yakından bakıldığında nasıl bir tarz sergilemek ve bulunduğunuz mekanda nasıl bir mesaj vermek istediğinize göre tercih edebileceğiniz farklı alternatifler görmek mümkün. Taşlı parıltılı abiye modellerinin başında gelen derin V yaka kesimine sahip uzun elbiseler iddialı görünmek ve cesur bir beden imajıyla gecenin en unutulmaz ismi olmak için oldukça ideal. Öte yandan dar bir kesimle vücudu en iyi şekilde saran, böylece kıvrımları vurgularken kusurları kamufle eden kesimleri de incelemekte fayda var. Her iki stilin birleştiği uzun taşlı parıltılı abiye modellerini de tercih edebilir, bu aşamada pek çok renk seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Oluşturmak istediğiniz imaja bağlı olarak farklı yaka ya da etek kesimleri arasından seçim yapabileceğiniz gibi kumaş yönünden de farklı dokuları değerlendirebilirsiniz. İpek kumaşlarla pürüzsüzlüğün oluşturduğu kaliteyi yansıtabilir, volanlı modellerle daha dinamik bir imaj çizerek enerjinizi yansıtabilirsiniz. Tüller ise tıpkı bir prenses gibi görünmenizi sağlamak için en iyi taşlı parıltılı abiye kumaşlarından biri olabilir. Size de sadece nasıl bir ruh yansıtmak istediğinize karar vermek kalır.

Taşlı Parıltılı ithal Abiye Modelleri

Tüm modeller birbirinden etkileyici olsa da ithal taşlarla bezenen elbiselerin bambaşka bir enerjisi olduğundan bahsetmek gerek. Sırt detayına sahip ve boyundan bağlı ithal taşlı parıltılı abiye modelinde her ten rengi üzerinde harika bir uyum sergileyen nötr renk tonlarını görebilirsiniz. Beyazın daha parlak ve daha açık tonlarını aradığınızda ise yine ithal abiyeler sizleri karşılıyor ve bu defa ön arka V taşlı modeller seçenekler arasında yerini alıyor. Bu elbiseler uyumlu renklerin üzerine transparan detayların ve incelikli taşların ustalıkla ilave edilmesiyle şüphesiz davetin en gözde ismi olmanızı sağlıyor.

Drapeli, ip askılı, volanlı veya tüylü; tüm taşlı parıltılı abiye modellerinde farklı bir tarzı yakalayabilirsiniz. Karakterinizi yansıtan ve içinde özgüven dolu hissedeceğiniz benzersiz tasarımı bulmak için siz de hemen modelleri yakından değerlendirebilirsiniz. Beyazın saflığında, pembenin yumuşaklığında, morun çarpıcılığında ya da bordonun asaletinde taşların rakipsiz parlaklığını keşfedebilir, favori renklerinizi taşlı parıltılı abiye modelinizle gösterebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.