Düğün Sezonuna Hazırlanırken Iconas Line Yanınızda!

22 Temmuz 2020
Düğün Sezonuna Hazırlanırken Iconas Line Yanınızda!

Düğün Organizasyonuna Katılırken Bunlara Dikkat!

Yaz aylarının gelmesi düğün mevsiminin de açılmasını demektir. Belki en yakın arkadaşınızın, belki ailenizden birinin, belki de yakın çevrenizin düğününe giderken şık bir görünüm elde etmek için doğru kombinler yapmak önemli. Bu noktada, düğünün gerçekleşeceği mekandan düğünü olacak kişinin size yakınlığına kadar pek çok unsur abiye seçimizi etkileyecektir. Düğün Kombini Yaparken göz önünde bulundurmanız gereken detayları sizler için bir araya getirdik.

İşte, büyüleyici bir düğün konsepti için dikkat etmeniz gerekenler...

Düğün Sahibinin Yakınlığına Göre Abiye Seçin

Düğün, kına gibi organizasyonlar tabii ki de fazlasıyla şık olmanız gereken yerlerden. Parıltılı abiyeler, gösterişli kombinler, dikkat çekici parçalar düğüne en çok yakışan detaylar arasında. Fakat, gideceğiniz kutlamada doğru bir kombin oluşturmak için düğün sahibi ile ne kadar yakın olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer düğünü olacak kişi kardeşiniz, kardeşiniz veya en yakın arkdaşınız değil ise, Abiye Seçimini biraz daha sade tutmak çok daha doğru bir adım olacaktır. Zira, abartılı taş detayları ve payetli elbiseler söz konusu düğün için biraz fazla kalabilir. Yine de siz gösterişli olmaktan yanaysanız, sade abiyelerinizi ışıltılı aksesuarlar ile destekleyebilirsiniz.

Düğün Mekanını Göz Önünde Bulundurun

Organizasyonun gerçekleşeceği mekan, abiye seçiminizde sizlere hem fikir verecek hem de seçim yapmanızı çok daha kolay hale getirecektir. Bu noktada düğün; sahil, bahçe gibi açık alanlarda yapılacaksa bu ortamlara en çok uçuş uçuş tül ya da şifon elbiseler yakışacaktır. Bunun yanı sıra, eğer düğün otel ya da salon gibi kapalı bir mekanda gerçekleşecekse biraz daha ağır Abiyeler tercih edebilir, ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Yaz Renklerini Elbiselerinize Taşıyın

Yaz düğününe katılırken giymek için bir abiye arıyorsanız, renk seçimini iyi yapmak çok daha hoş ve havalı bir duruş sergilemenize destek olacaktır. Açık renkler ve pastel tonları yaz kutmaları ile mükemmel bir uyum yakalar. Eğer, beyaz ya da bej tonların bir elbise tercihinde bulunacaksanız, ayakkabı, çanta ve diğer aksesuarlarınızı canlı renklerde seçerek eşsiz bir yaz düğünü kombini oluşturabilirsiniz.

Vücut Tipinize Dikkat!

Belki de abiye seçimi yaparken diğer faktörlerin önüne geçecek olan bu detay, kusursuz bir görünüm elde etmek için önemli. Vücut tipinize göre elbise seçimi, katılacağınız tüm özel davetlerde dikkat etmeniz gereken en temel unsur.

Düğün Hazırlığında ilk Adresiniz: Iconasline.com

Birbirinden farklı tasarım, kumaş ve renkleri ile geniş ürün skalasına sahip olan Iconas Line, düğün organizyonlarında sizleri gecenin yıldızı yapacak parçalarla karşınıza çıkıyor. Tarzınızı yansıtacak, içerisinde sizleri eşsiz hissettirecek abiyelere dolaplarınızda yer açın!

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.